o mně

Deník či zápisník u mě najdete vždycky, jsem milovník papíru. Zapisuji si nápady, náměty, zážitky. Maluji, čmárám, črtám – používám vizuální poznámky, myšlenkové mapy nejen kreslím, ale i školím 😊.

Věnuji se více než 20 let rozvoji dovedností, které jsou potřebné pro harmonický osobní i pracovní život. Pomáhám lidem i týmům dosahovat jejich sny i cíle. Působím jako lektor, kouč a mentor. Nejčastěji se se mnou potkáte na seminářích zaměřených na komunikační dovednosti, rozvoj kreativity, nebo zvládání stresu a timemanagement. Využívám propojení nejnovějších poznatků neurověd se zdravým selským rozumem. Podporuji při hledání vlastních cest, inspiruji k myšlení mimo zajeté koleje a tím zvládaní i iniciovaní změn v našem životě.

Více www.jitkastadlerova.cz

Jitka Štádlerová
Autorka projektu

Velmi ráda cestuji a zápisky z cest pro mě patří k těm nejzajímavějším.

To vše vedlo k tomu, že jsem první Cestovní deník pro děti vytvořila již v roce 2010.

Svůj první plánovácí diář pak v roce 2013. A dala je ke volně ke stažení účastníkům svých kurzů. Následovala další spousta plánovacích pomůcek (část z nich budu postupně přidávat ZDE (E -book a chytré pomůcky ke stažení ) a budete je moci také využívat).

V létě 2014 pak spatřil světlo světa Cestovní deník, tehdy ještě pod názvem Zážitkovník, který opět vyzkoušely stovky cestovatelů. Deník byl specifický i tím, že obsahoval také otázky k přemýšlení. Na základě zkušeností a zpětné vazby jsme pak vyladili Cestovní deník a vznikly samostatně Otázky na cesty .

Kouzlo otázek jsem objevovala nejen na sobě, ale především na seminářích, při mentorování i koučování. Otázky nám dokáží skvěle ukázat cestu, uvědomit si mnohem více, poznat i to, co by zůstalo skryto, i zamířit – zacílit správným směrem. A samozřejmě otázky umí rozproudit komunikaci, vzájemně se poznat, být spolu, sdílet, zajímat se. Díky otázkám poznáme úžasné příběhy. Život každého z nás je námět na román, a proto se ptejme😊… Začínáme Otázkami na cesty – vyzkoušejte a uvidíte😊.

Můžete se těšit na Deníky a otázky na každý den – ucelenou edici zajímavých autorských deníků a souborů otázek, které jsou skvěle graficky ztvárněné Marií Brogowski http://brogowski.cz/.

×
×

Cart