Soutěž – PŘÍBĚHY Z CEST – pravidla a propozice

Soutěž – PŘÍBĚHY Z CEST – pravidla a propozice

Proč příběhy z cest

Protože příběhy jsou to, co si pamatujeme. Příběh je to, co si odnášíme v mysli, to, co si zapisujeme do cestovních deníků. Třeba do toho našeho – www.koralkydni.cz.  Tipy, co si do něho všechno můžete psát, najdete zde, na našem blogu.

Příběhy zůstávají v naší paměti, náš život nejen ovlivňují, ale přímo vytvářejí.
Fotografie zachytí mnohé, kouzlo okamžiku, barvy, tvary, krásu, ale mnohé také zachytit nedokáží – třeba to, co jsme prožívali, co se právě stalo, o čem jsme přemýšleli, co jsme slyšeli, co jsme cítili a mnohé další.
Fotografie mám pomáhá vybavit si příběh, který jsme v danou chvíli prožili.

A tato fotosoutěž je právě o sdílení vašich příběhů z cest. Společně s fotografií, která ji dokreslí😊.
Podělte se s námi o Vaše příběhy – slovem i obrazem.

Soutěž – Příběh z cest

Změna pravidel – aktualizace 31.8.2018:

Vzhledem k tomu, že do původního konečného termínu soutěže – 31.8. 2018 nebylo v každém ze  4 kol více než 10 soutěžních fotografií, prodlužuji termín závěrečného losování, i vyhlášení  vítězů jednotlivých kol  na den 31.12. 2018.

Propozice soutěže:

Jak soutěžit?

Na každých 14 dní je vyhlášeno 1 téma. Pokud máte fotografii, která tématu odpovídá, vložte ji do soutěžní galerie – do komentářů – na FB – Korálky dní ODKAZ k příslušnému albu. K fotografii přidejte PŘÍBĚH, který se k ní váže. Příběh je nedílnou součástí soutěžního příspěvku. FOTO + PŘÍBĚH.
Zúčastnit se můžete vícekrát, zvyšujete tak šanci na výhru, maximálně však 5 fotografií v každém kole.

Témata jednotlivých kol:
1. kolo – lidé
2. kolo – stavby
3. kolo – příroda
4. kolo – nálada, pocity

V každém kole fotografie, která získá nejvíce like, získává originální a autorský Cestovní deník,
fotografie s 2. nejvyšším počtem hlasů pak naprosto skvělou Žehličku na cesty ve spreji (fa Eurona, www.jaknaskvrny.cz).

V závěrečném losování všech fotografií bude vyhlášeno mnoho cen. Všechny ceny budou postupně představované na stránkách www.koralkydni.cz, stejně jako na FB Korálky dní. Celková cena všech cen je přes 20 tisíc Kč.

Do všech kategorií můžete přidávat v průběhu celých prázdnin – závěrečné velké losování proběhne ze všech fotografií.

Vyhlášení výherce každého kola – tedy 2 fotografií s příběhem, které získají nejvíce like, proběhne vždy do týdne do jeho skončení, tj. termíny:

1. kolo – trvání 1.- 15.7. 2018, vyhlášení 21.7. 2018
2. kolo – 16.7. – 31.7. 2018, vyhlášení 7. 8. 2018
3. kolo – 1. 8. – 15. 8. 2018, vyhlášení 21.8. 2018
4. kolo – 16. 8. – 31. 8. 2018, vyhlášení 6.9. 2018.

Závěrečné losování proběhne do 11.9. 2018.

 

Podmínky fotosoutěže

Fotografie s příběhem

– Autor fotografie musí být fanouškem stránky FB Korálky dní – nutné v případě kontaktování výhry.

– Účastník se zapojuje do fotosoutěže jen s fotografií, které je sám autorem a s příběhem, který se k fotografii váže – příběh je nedílnou součástí příspěvku.

– Soutěžní fotografie se musí vztahovat k tématu daného kola soutěže.

– Autor fotografie odpovídá za to, že k přihlášené fotografii nejsou vázána práva třetí strany, a že objekty na fotografiích nebudou vznášet žádné požadavky související s použitím fotografií. Organizátor nebude na případné stížnosti reflektovat.

Povinnou součástí přihlášené fotografie je příběh, který fotografii doprovází.

– V případě výhry v soutěži dává účastník pořadateli jako správci v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění souhlas se zpracováním svých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, emailová adresa, korespondenční adresa za účelem prověření jeho platné účasti a zaslání výhry a pro další marketingové účely pořadatele na dobu 5 let.

– O vítězi cen každého kola soutěže – tj. 4 kol – rozhodne hlasování návštěvníků portálu FB Korálky dní.
– Stejně tak hlavní cenu získává fotografie s celkovým nejvyšším počtem like. Zbývající místa uděluje redakce losováním ze všech fotografií.

– Doba trvání soutěže a období, během kterého je možné hlasovat, je uvedeno v propozicích soutěže.

– Vítězové budou organizátorem fotosoutěže osloveni do 14 dnů od ukončení soutěže – kontaktování přes FB messenger – přes jméno a příjmení, kterým se účastník veřejně přihlašuje na FB. A které je uvedeno při vkládání soutěžní fotografie.

– Předání cen proběhne osobně v domluveném termínu. Zasílání výher poštou je na domluvě a není vymahatelné, výherci budou kontaktování pořadatelem soutěže a poté partnerem soutěže – tedy dárcem ceny (boje buď přes messenger, e-mail, případně telefon), který cenu předá.

– Pokud vítěz na zprávu nezareaguje do tří měsíců po jejím odeslání nebo si do tří měsíců výhru nevyzvedne, výhra propadá redakci.

– Organizátor má právo tyto podmínky kdykoli změnit uveřejněním nových podmínek na webové stránce www.koralkydni.cz. Organizátor má právo z vážných důvodů soutěž zrušit, například z důvodu vyšší moci, odstoupení partnerů od soutěže nebo na základě vlastního uvážení. V takovém případě bude zrušení oznámeno na portálu www.koralkydni.cz .

– Přihlášením do soutěže, autor souhlasí s veřejným vystavením přihlášené fotografie a zároveň vyjadřuje souhlas s použitím fotografie pro potřeby portálu www.koralkydni.cz

Pokud v některém z kol bude méně než 10 soutěžních fotografií – organizátor soutěže prodlužuje soutěž do konce roku, tj.  31.12. 2018.

– Soutěž nijak nesouvisí s Facebookem, pouze využívá možnosti nahrát do fotoalb soutěžní fotografie.

 

×
×

Cart