Představujeme ceny do soutěže – jednotlivá kola

Představujeme ceny do soutěže – jednotlivá kola

V každém kole 1. fotografie, která získá nejvíce hlasů, získává náš Cestovní deník – pro zaznamenání splněných cestovatelských snů. Je jedinečný nejen tím, že je rozdělený do 3 částí – můžete si tedy s ním cesty plánovat, zaznamenávat si, to, co jste na cestách prožili, ale také si položit několik chytrých otázek, na cestě, či po jejím skončení. A navíc je krásně graficky zpracovaný!
www.koralkydni.cz.

Představte si, že se vaše oblíbené tričko vyžehlí samo, než si vyčistíte zuby! Stačí jen nastříkat, uhladit rukama a hotovo! To musíte mít:-)!.

Cenu věnuje Bára Skálová, www.JakNaSkvrny.cz.

Získá ji v každém kole, fotografie, která získá druhý největší počet like.

Bára zjednodušuje život zejména ženám díky české ekologicky šetrné drogerii. Spoustu tipů, rad i triků najdete ve skupině, kam jste srdečně zváni! https://www.facebook.com/groups/JakNaSkvrny/


Cenou je Cestovní žehlička ve spreji. Naprosto dokonalá záležitost – velmi ráda osobně doporučuji.
• Pohotovostní žehlička účinně vyrovnává sklady na oblečení. • Užitečný pomocník, který je po ruce vždy, když nemáte možnost prádlo vyžehlit klasickou cestou. Příjemná a svěží parfemace Vaše prádlo krásně provoní. • Rychlá a snadná aplikace. • Pohotovostní použití kdykoli a kdekoli.

 

 

×
×

Cart