Ceny do velkého slosování!

Ceny do velkého slosování!

Cestovní sada
Cenu do hlavního slosování věnovala fa www.dakast.cz, a to krásnou cestovní sadu. Pod značkou DaKast tvoří Daniela Kaštánková, která šije pohankové nahřívací polštářky pro úlevu od bolesti, textilní doplňky - jako jsou sáčky, taštičky či cestovní sady do Vaší kabelky, tašky, nebo kufru a drobné dekorace pro Váš domov. 
Celou tvorbu naleznete na www stránkách, novinky jsou pak k vidění i na FB stránce https://www.facebook.com/dakast.cz/.

Zpětná vazba na Váš životopis

K tomu, abyste si našli práci, kterou budete milovat a díky které si splníte svoje cestovatelské sny, potřebujete perfektně zpracovaný životopis.
Velmi zajímavou cenu do závěrečného slosování věnovala kariérní poradkyně Jana Buchmannová – www.zivotopis.net, a to zpětnou vazbu na Váš životopis – v hodnotě 1400Kč, zde najdete všechny podrobnosti: http://www.zivotopis.net/zpetna-vazba-na-zivotopis/.

 

Slovník angličtiny pro děti

Na cestách je dobré umět jazyky. A nejlepší je začít s nimi hned od mala. Máme tu krásný slovník angličtiny pro děti. Cenu do velkého losování nám věnovala Mgr. Jitka Adamcová – www.babyenglish.cz, které pořádá jazykové kurzy a tábory pro děti, ale i dospělí si zde mohou angličtinu zdokonalovat v soukromých hodinách.
E-book o fotografování pro ženy

Naši fotosoutěž podpořila i fotografka Gabriela Pausa – www.gabrielapausa.cz, od které se v e-booku Když fotí žena v hodnotě 750 Kč dozvíte nejen její osobní příběh, ale především stručný návod, jak nastavit svůj fotoaparát, aby fotil tak, jak chcete. A vznikly tím přesně takové fotografie, po kterýchtoužíte. Více zde: https://gabrielapausa.cz/e-book-kdyz-foti-zena/
Balíček plný samolepek

Hned 10 z Vás ve velkém losování vyhraje samolepky do deníku.  A je jen na Vás, zda   si s ním vyzdobíte náš Cestovní deník, nebo jakýkoliv jiný😊. Samolepky obsahují 3 archy A5 plné samolepek: 8 štítků pro nadpisy, názvy cest, měst, tras,108 samolepících ikonek, na kterých je vše podstatné k cestování, 42 lepíků - využití všestranné - zdobení, oddělování cest, dnů, označování tras, k přilepení vstupenek, obrázků atd.

https://koralkydni.cz/produkt/samolepky/

Poukázka na seznamovací večírek dle vlastního výběru

Rádi byste cestovali s někým, ale jste sami? Pak tato výhra v hlavním slosování bude přesně pro Vás. Vstup na  seznamovací večírek pro nezadané v Praze, o kterých pochvalně napsala MF Dnes 4 strany ve svém magazínu.

Přijďte se pobavit, užít si večer, seznámit se s novými lidmi, získat nové přátele, nové kontakty a třeba se seznámíte i s láskou Vašeho života! :-). Všechno podstatné najdete zde: https://singlesinprague.cz/

 A pokud již partnera máte, tak  třeba ji ocení někdo z Vašich známých, kterému můžete výhru případně věnovat.
Keramické kalíšky

Hned 3 ceny – 3 sady keramických kalíšků (cca 2 dcl - třeba na víno ideální:-)) do hlavního slosování věnovala Jitka Černá. Její autorská dílna Živámika nabízí ručně mačkanou keramiku pro výjimečné chvíle všedních i nevšedních dní. Každý kousek je originál s jedinečným tvarem a vlastní náladou. Organické tvary výborně sednou do ruky, jsou příjemné na dotek a oživují obsah i okolí. Výrobky najdete na www.zivamika.cz.

   
Balíček pro diářové nadšence:-)

Do hlavního slosování věnovala cenu pro milovníky diářů společnosti Fleppi, a to 

2x balíček obsahující 6 aršíků letních samolepek do diáře, 2 washi pásky a sadu dekorativních sponek.

Na www.fleppi.cz najdete nejen krásné autorské samolepky, ale také nabídku diářů, a dokonce nesvázaných diářových sad, které si můžete vložit do jakéhokoliv svého kroužkového diáře, + další doplňky do diářů.

 

Autorský šperk - náušnice

Milé dámy, tato cena v hlavním slosování je pro Vás - Kroužkované náušnice. Stejně jako většina šperků z  nabídky Andrey Vachové  jsou krásně lehké, vhodné pro alergiky na kovy a můžou do vody, což se na cestách hodí. Další krásné kousky najdete na  www.dreamhandmade.eu a FB: https://www.facebook.com/DreamHandmadeChainmaille/ Společenské hry

A máme tu další dvě skvělé ceny v hlavním slosování, a to hry: ČESKO HROU a EVROPA HROU. Obě tyto hry a spoustu dalších zajímavých produktů najdete na https://shop.didaktickahra.cz/.

ČESKO HROU je didaktická desková hra, která vám dokáže, že vlastivěda není NUDA! Procestujte 108 českých měst, všechny kraje, celou ČESKOU REPUBLIKU! 

V EVROPA HROU  - procestujte všechny evropské státy a poznáte  zábavnou formou jejich památky, zvyky, či osobnosti.
 
×
×

Cart